| Daniel_Gabriel_1995 a întrebat:

Ce parere aveti de parfumul Full Speed Max Turbo? As vrea sa-mi achizitionez unulnsi vreau niste pareri doar cei care au folosit

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ar conta pentru tine părerea altora? Daca tie i ti place il cumperi de aceea in catalogul Avon este pagină parfumata la parfumuri ca sa testezi, si orice parfum e bun doar ca difera foarte mult PH ul pielii omului, fiind diferiti, si gusturile sunt diferite, poate noua nu ne place acel parfum, dar tie da, ce o sa faci? Nu il cumperi doar ca nu i place cuiva? Daca tie i ti place cumpara l tu il folosesti.