| roxyema a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul full speed? Dar despre windscape? Sau simple elements refreshing rain? funda pentru cel/cea care imi zice exact care ii place mai mult si de ce? o parere despre fiecare? mersi multbig grin:*

Răspuns Câştigător
| PriiNcess a răspuns:

Full speed miroase cel mai bine:X si mai e black sweet touch care miroase prea smk =p~ mie imi plac cel mai mult astea 2.big grin

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Full speed este super.in schimb windscape este prea dulce pentru gusturile mele.simple elements nu am dat de el pana acum. daca o sa il incerc o sa te anunt.
Dar dupa gustul meu full speed este super.
Gusturile nu se discuta.

| Broadband a răspuns:

Full speed smecher tare si exploration astea 2 imi plac cel mai mult