| ChristinaGM a întrebat:

Ce parere aveti de pensulele de machiaj de la avon? Sunt bune? Ca alea de unghii nu.s bune deloc.

5 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Eu am una, si e destul de buna. Nu e de foarte buna calitate, dar se incadreaza la calitate medie.

| kyliejenner a răspuns:

Aoleu, nu va mai luati prostii de la Avon.

| EssTerra01 a răspuns:

Nu.
Produsele de la Avon nu sunt,, sanatoase''... stiu din propria experienta. eu comand de la Yves Rocher.e o firma excelenta

| Alice00799007 a răspuns:

Pensulele de machiaj mi se par bune (raport pret-calitate). Cele de unghii sunt nefolositoare.

| Carmina10 a răspuns:

Sincer eu sunt foarte dezamagita de Avon, am cumparat de curand un rimel si l-am primit gol, nu ti-as recomanda sa comanzi, ar fi mai bine sa mergi la un magazin profesionist de cosmetice, acolo iti alegi tu cum vrei si vezi si cat de bune sunt.