| AndreeaXo a întrebat:

Sunt bune pensulele de machiaj de la AVON? happy

6 răspunsuri:
| Sev25 a răspuns:

Da, sunt bune, eu sunt f multumita.
Sunt coordonator. daca vrei sa vizualizezi brosura curenta, intra pe http://avon-s.blogspot.com/. :)

| ciresik80 a răspuns:

Nu te mai lua dupa toate reprezentantele iti zic eu sunt varza cade parul din ele ingrozitor daca nu ma crezi cumpara--le si te convingi singura.

| JK_4579 a răspuns:

Buna, Buna! Sunt foarte faine pensulele de la AVON si ti le recomand din tot sufletul! mai multe detalii pe http://afacereataavon.blogspot.com/......um-ca.html

| NewDivide a răspuns:

Da, eu sunt reprezentant.
Eu am acel portofel auriu, urmeaza sa mai apara la colectia gold, si sunt foarte bune. Dar si celelalte sunt bune.

| EaDuduTza a răspuns:

Nu stiu eu am incercat unu si nu mi-a placut, si de aia am luat de la Oriflame, alea's bune!

| RainbowDash a răspuns:

Da. Eu am in colectia mea ff multe pensule AVON. Nu le cade parul, sunt bune, plus. Pretul este ff bun happy