| ansei a întrebat:

Ce parere aveti de rochia asta? Ar fi pentru banchetul de clasa a 8-a. Sunt si alte culori.

https://starshiners.ro/....../S041243-5

68 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merge la banchet cu rochii sub 1000 lei

| whatevernvm a răspuns:

E drăguță dar pare de gravide.
Nu trebuie sa ceri părerea altora, ia ce ți place. O sa rămână amintirea ta

| Marta135 a răspuns:

Da, ar fi potrivita. Imi place si modelul de sus, este frumos, de fapt, toata rochia este frumoasa. Dar depinde de tine, daca iti place sau nu. Sper ca ti-am fost de folos!

| Anonim2314S a răspuns:

Știi că nu putem accesa linkul, nu?

| Lydia2806 a răspuns (pentru anonim_4396):

Morrolling on the floor)) poate să-și cumpere și rochie din Obor daca vrearolling on the floor)))) Nu contează ce preț au hainele de pe tine. Daca e frumoasa și te simți bine în ea, e ok.

| ansei explică (pentru Anonim2314S):

Il copiezi si apoi dai paste pe google...

| ansei explică (pentru whatevernvm):

De ce pare de gravide? laughing

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Hai nu zau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lydia2806):

Clișeu de săraci

| whatevernvm a răspuns:

Dunno. Îmi imaginez o femeie gravidă în ea ca să ascundă burta

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Dar cati ani ai draga?

| Lydia2806 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e clișeu de săracirolling on the floor)))) la balul de absolvire ce face? Își cumpără rochie de 5000 lei?rolling on the floor)) Gândește-te că nu oricine își permite rochie de la 1000 lei in sus. hai sa gândim logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lydia2806):

Păi dacă nu-și permite să stea acasă lol

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Nimeni nu isi ia rochie de banchet la pretul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ansei):

Siguuuur

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Cati ani ai?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru ansei):

De fapt, toate fac pe saracele si la banchet apar all gucci. O sa vezi.

| Lydia2806 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa stea acasă?rolling on the floor))))))) Lasă omul sa-si cumpere rochie de 300-500 lei, cat vrea sa dea pe ea. nu înțeleg cu ce te doare pe tine că vrea să își cumpere rochie sub 1000 lei.

| Lydia2806 a răspuns (pentru ansei):

Corect. cunosc foarte multe fete care au avut banchetul de a 8a și nu s-au stresat să își cumpere rochie de 2000 euro de la Pradarolling on the floor)))))

| Lydia2806 a răspuns (pentru Anonim2314S):

Ști că poți da copypaste?rolling on the floor

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba esti nebun? Asa se zvoneste ma la tine la tara? laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Si tu te oftici ma

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Imi zici te rog cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ansei):

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Esti tot clasa a 8a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ansei):

Nu

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Ia zi-mi si mie cat a costat rochia ta de banchet atunci

| User23434 a răspuns:

E un gunoi de banchet, pentru ce va pregatiti toate fetele asa de tare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ansei):

Pai n-am avut bani si am stat acasa

| Adry05 a răspuns:

Sunt de acord cu cine a zis ca pare de gravida, e prea larga in zona burtii, daca esti si mai plinuta, adica nu foarte inalta si slaba, chiar o sa te faca sa arati ciudat. Ea era frumoasa daca nu era asa larga acolo.