| ansei a întrebat:

Ce parere aveti de rochia asta? Ar fi pentru banchetul de clasa a 8-a. Sunt si alte culori.

https://starshiners.ro/....../S041243-5

68 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca arati bine si ai gusturi bune poti sa tii iei si rochie de 200 lei, chiar si de 100. Poti sa dai si 1000 de euro pe o rochie daca esti tarancuta tot ca o taracunta arati

Răspuns utilizator avertizat
| madalin102 a răspuns:

Deja iti faci planuri pentru banchet? laughing Apropo, cand e, si eu sunt in clasa a 8 a dar la baieti nu cred ca conteaza asa mult hainele, conteaza sa te distrezi, cat despre rochie, e frumoasa, doar ca are dreptate cel de mai jos, pare de gravide laughing

| Andreea11andreea a răspuns:

Eu drăguță daca ție îți place e perfect, nu trebuie sa te iei după gura lumii :* fundă?

| rubyta21 a răspuns:

Un pret bun pana in 650 lei depinde de ce iti doresti. iti recomand
elyvo www.elyvo.ro vezi ca ii gasesti si pe Facebook cu recomandari foarte bune.

| ansei explică (pentru madalin102):

Noi avem in penultima saptamana din luna mai. deci mai am vreo 3 luni

| rubyta21 a răspuns:

Uite un magazin online cu rochii super elegante
https://elyvo.ro/ro/

| rubyta21 a răspuns:

Https://youtu.be/SsKW3iJaANs

frumoasa prezentare ..imi strang banutii sa imi cumpar si eu una