| LostHeart a întrebat:

Heei TPU, pe 16 mai am banchetul de clasa a8a si am gasit aceasta rochie pe internet pe care as vrea sa o comand : http://starshiners.ro/rochii/rochie-ana-radu-latin-rhyth m-purple#
Faza naspa este ca dupa cum se vede, rochia are deschizătura aia in mijlocul pieptului, si daca mi-as pune un sutien normal s-ar vedea. Ce pot sa fac in privința asta? Am auzit de sutienele din silicon doar ca si acelea au ceva la mijloc si tot s-ar vedea. FUNDA

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Da exista cupa pentru fiecare san, nu trebuie sa fie atasat cu nimic, siliconul ala se uda putin si se lipeste normal, nimic altceva, sau se lipeste normal ori un pic umezit.

8 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Eu zic ca este frumoasa acea deschizatura dar daca tie nu-ti place o poti duce la un magazin de croitorie si sa coase deschizatura aceea cu acelasi model ca sa nu se observe.

| LostHeart explică (pentru iCappy):

Ba da, imi place deschizătura, doar ca asa cum am zis, probleme este sutienul, ca s-ar vedea. Eu am întrebat de UN SUTIEN CARE SA NU SE VADA, gen cupele alea de silicon.

| iCappy a răspuns (pentru LostHeart):

Aaaa pai asa zii, pai din cate spuse de sora mea, doar cupele din silicon le poti folosi...

| LostHeart explică (pentru iCappy):

Exista cupe de silicon pentru fiecare sân? Ca sa nu fiu nevoita sa le pun atasate fiindcă tot s-ar vedea prin crăpatura aia chestia care le prinde.

| LostHeart explică (pentru iCappy):

Sti unde pot găsi aceste cupe pentru fiecare sân?

| iCappy a răspuns (pentru LostHeart):

Pe site-uri gen Mercador
Tocmai.Ro
Sau magazine de croitorie nu prea stiu exact dar ti-am zis unde poti, mai pe seara o sa iti dau un raspuns mai exact. Dar tu sa nu uiti de funda...

| iCappy a răspuns (pentru LostHeart):

Da exista cupa pentru fiecare san, nu trebuie sa fie atasat cu nimic, siliconul ala se uda putin si se lipeste normal, nimic altceva, sau se lipeste normal ori un pic umezit.

| LioErnest a răspuns:

Rochia asta nu este destul de eleganta pentru un banchet. ia-ti un material mai pretios, mai de petrecere!

| Kate20 a răspuns:

Eu iti propun sa o iei fara sutien. Ar fi ok, deoarece dupa cum se vede in imagine e putin mai larguta in zona sanilor...dar este si chestia ca, poate atunci cand dansezi sau te misti se pot misca sanii, de danseaza ei mai mult decat tine. Eu zic sa iti iei alta rochie, e cel mai bine. kiss