| DSabb a întrebat:

Ce parere aveti de rochita asta? http://www.atmospherefashion.ro/rochie-lunga-dantela-r-5 80-p25-t4.html FUNDA!

7 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Nu mi se pare asa de frumoasa. Eu una nu as purta asa ceva, mai ales ca pretul este si de 340 de lei. Am vazut prin magazine rochii mult mai frumoase si elegante decat aceasta si ceva mai ieftine.

| Bondarel99 a răspuns:

E superba, dar stii ca nu o poti purta decat la o nunta sau un eveniment foarte elegant. Daca o vrei pentru banchet, eu zic ca nu se potriveste...

| DSabb explică (pentru Bondarel99):

O sa fie nunta surorii mele... Iar eu fiind mai slabuta nu m-as vedea in alt model decat in ceva gen sirena... Nu stiu acum sunt nehotarata, am sa mai astept putin sa vad ce modele mai apar. :*

| Bondarel99 a răspuns (pentru DSabb):

Uite aici
https://www.facebook.com/hainele.mele.5/photos_albums
sunt sute de modele frumoase si preturi accesibile, poti sa-ti iei 2-3 ca doar e un eveniment important.

| Laurretta a răspuns:

Este foarte eleganta insa partea de la genunchi in jos ii da un aspect foarte urat.

| Kasia a răspuns:

E cam vulgara.
are si strasuri si dantela si mai e si sirena.
pare cam de pitipoanca, dar nha, daca tie iti place nu trebuie sa tii cont de ce zic eu pe aici.
rochia poate parea eleganta in ochii unora-mie mi se pare ieftina, vulgara, nestilata.

| lauraalbu a răspuns:

Mie mi se pare foarte frumoasa, e sexy si in acelasi timp destul de cuminte, si foarte eleganta!