| KDily a întrebat:

Ce parere aveti de vopseaua de par de la garnier?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Este buna, depinde la ce nuante te referi.Pentru blond, nu are o putere de deschidere prea mare.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mi se pare destul de buna happy dar e buna si cea de la Loreal happy

| Stefanyax0 a răspuns:

Este bunăwinking

| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Ai grija cum te orienteze pe baza parerilor celorlalti. Degeaba persoana X gaseste vopseaua Garnier ca fiind ceea mai buna ca pentru tine s-ar putea sa nu fie astfel. Anumite vopseluri nu se potrivesc tipului tau de par astfel incat ori nu prinde bine culoarea ori iese repede cum am avut eu probleme cu celebra si scumpa firma L'oreal. Pentru mine Garnier e asa si asa.

| KDily explică (pentru Lorena_Bala_1988):

Deja m`am vopsit. Am ales mahon irizant 5.52. Culoarea este superba!love struck♥ din pacate s-a decolorat putin dupa prima spalare dar tot superba este!♥