| WhiteWings a întrebat:

Ce parere aveti despre vopseaua kallos?

9 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Am folosit si este la fel de buna ca celelalte vopsele+ca e destul de ieftina.De ce sa dai 30 ron pe o vopsea? Pentru ca pana la urma tot se duce luciul si intensitatea culorii dupa cateva spalari.Am folosit fff multe vopsele, am dat o groaza de bani si nu am rezolvat nimic.Eu cred ca este asa ieftina deoarece nu isi face multa reclama, cutia nu are tot felul de fete care sa arate culoarea.Este ceva simplu.Plus ca in general produsele de la Kallos sunt bune.happy
Eu imi cumpar din militari, au acolo un magazin Kallos cu tot ce vreihappy

| monyk a răspuns:

Nu am folosit, dar din auzite e destul de buna... o prietena a folosit si a zis ca e foarte buna!

| Gabystelistu95 a răspuns:

E buna.

Răspuns utilizator avertizat
| lorely1308 a răspuns:

Kallos? hmm, sa zicem ca e buna, dar efectele nu vor dura prea multa! Pentru rezistenta foloseste ceva profesional si fara prea mult amoniac! Sfatul meuhappy

| billy69 a răspuns:

F buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna....cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopseste natural, cu luciu, e cea mai buna vopsea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca este buna dar nu stiu daca are nuante frumoase