| Dreamin a întrebat:

Ce parere aveti depre blonde? Mia imi place foarte mult culoarea, am fost blonda si m-am facut bruneta, sincer nu-mi place deloc bruneta.

Răspuns Câştigător
| p1nk a răspuns:

Eus satena dar imi doresc mult sa ma fac blonda.Parintii nu ma lasa. Blondele au mai mult succes la baieti fata de celelalte. Daca esti blonda ai un avantaj, asa consider eu parerea mea happy

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Blondele sunt ok daca nu sunt ca alea din bancuri!

| Biencush a răspuns:

Eu am incercat cam tot ce se putea in materie de culori, dar am ramas tot la blond.Nu ma pot desparti de el.

| Meryem027 a răspuns:

Brunetele cele mai frumoase. big grin

| Ana a răspuns:

Nu-mi plac. E logic sa nu-mi placa daca sunt bruneta big grin

| Miruna_7873 a răspuns:

Daca tie iti place ce treaba avem noi :-d?
Intrebari puse fara rost...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce ai facut ceva ce nu-ti place?