| Vögeln a întrebat:

sunt bruneta, tocmai m-am vopsit sa fie si mai puternica culoarea. am parul scurt, bob.

Mi-am facut o poza cu o peruca blonda si am mai vazut doua gemene brunete care s-au decolorat si acum sunt blonde. IMI PLACE BLONDUL! de ceva vreme tot imi sta in cap sa ma vopsesc.

Deci: acum 3 zle m-am facut bruneta si as vrea sa imi decolorez parul. Cat de "grav" ar fi pentru par si cat de blonda voi fi?

multumesc :*

2 răspunsuri:
| Iulia8659 a răspuns:

Daca doar te vei decolora vei fi un blond urat. spre portocaliu. peste parul decolorat ar trebui sa aplici si o vopsea blonda. ca sa iti iasa o culoare frumoasa. Parerea mea e sa mai astept 1 luna. si doar apoi sa il decolorezi si sa il vopsesti. altfel o sa iti arzi parul rau de tot. practic o sa il strici.

| Daniela_Georgiana_1991 a răspuns:

Eu mi-am facut suvite o data la 2-3 luni si mi am deschis culoarea parului treptat! nu am vrut sa fiu blonda voiam doar niste reflexe. mi se pare o metoda mai sanatoasa pentru parul tau! happy