| Loti23 a întrebat:

Ce parere aveti depre normaderm pentru cosuri de la vichy?

4 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Nu am incercat da nu cred ca e diferit de celelalte creme de pe piata

| Sara2 a răspuns:

Daca iti permiti sa ti le cumperi cumpara-le sunt cu siguranta foarte bune, pretul spune totul, matusa mea din franta cand vine la mine numai cosmetice vichy are cand si le insira prin baie laughing

| Zoki a răspuns:

Am avut asa ceva crema si gel... sincer nu imi place, acum folosesc garnier cu zinc sau crab

| evelin_1888 a răspuns:

Produsele de la vichy sunt in general bune...eu iti recomand mibazon este foarte bun.eu am incercat multe produse si numai cu mibazon am scapat