| bombonik_4213 a întrebat:

Hei ce parere aveti despre vichy normaderm este buna?
eu am puncte negresadsi vreau sa scap de ele.credeti ca este bun?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În general este o firmă cu produse bune.
Acum mai depinde și de tenul tău. Încercarea moarte n-are!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru puncte negre incearca o crema peeling. e cu granule si e foarte buna. se gaseste in comert, de la orice firma. incearca si ai sa vezi. nu costa deloc mult happy!