| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta pagina? :)

https://www.facebook.com/pages/VogueBeauty/5008946532922 20?ref=tn_tnmn

7 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Dupa parerea mea albumul inspiration e mult mai interesant decat cel cu tinutewinking eu zic sa renunti la "outfits "si sa continui cu "inspiration".un ultim sfat:parca vogue &beauty nu e Asa original, cred ca at trebui sa il denumesti altfelwinking

P.S. eu am fost destul de critica, nu lua totul in nume de rau, pagina e ok doar ca ar putea fi imbunatatita:*

| Wøodenpints a răspuns:

De căcat.

| Keira12 a răspuns (pentru Wøodenpints):

La fel ca tine.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Keira12):

Ai întrebat ce părere avem Ți-am spus părerea mea. Ce nu-ți convine?

| SuneteDeChitara a răspuns:

Aiurea.

| andreea9701 a răspuns:

Incearca sa pui si niste poze cu sfaturi sau chestii despre viata ar fi mai interesanta asa! succes

| Kate99 a răspuns:

E destul de draguta. big grin (dar poza aia de pe 30 aprilie cu fata aia care arata ca si cum a fost violata, nu-mi place). Continua tot asa happy