| LaCaterinca_Miezii_1905 a întrebat:

Cum vi se pare coperta de la pagina? :D Mi-a luat ceva timp sa o fac dar sper ca merita! O parere?
https://www.facebook.com/......8864035058

Răspuns Câştigător
| Shara17 a răspuns:

Buna! ai fi putut sa mai faci ceva, macar o culoare pe fond, nu stiu e prea simplu ( parerea mea) dar sunt la liceu de arte si ideea e sa echilibrezi lucrurile pe acolo... adica ai putea sa muti ce ai facuttu mai in dtrata (ta) si sa mai adaugi ceva in stanga + o culoare pe fundal ( nu stearsa dar nici sa sara in ochi) ar merge un portocaliu spre maro... Si sa stii ca ce ai facut pana acum e foarte reusit, iti apreciez imaginatia si munca! Pwp mult succes

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Shara17 a răspuns:

Mai deschide putin portocaliul acela si este foarte bine happy! Ti.a iesit super sa stii ca mie imi place. :*