| AlexandraPrincess a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti bascheti? http://www.deichmann.com/......emei.prod; jsessionid=E975E024169F289E4205200F3C422DD6.appserver11t 6? r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=home-sport/home-sport-inca ltaminte/home-sport-incaltaminte-baschet
Dau funda si vot la primele raspunsuri! Vreau raspunsuri sincere! :)

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Ce adorabili sunt!
Îmi plac!

7 răspunsuri:
| AlexandraPrincess explică:

MULTUMESC.pentru raspunsuri, din pacate pot da doar o funda sad, dar am votat toate raspunsurile!winking

| elena445 a răspuns:

Uau ce draguti sunt vai foarte frumosi mereu mi-am dorit bascheti din asta si nu cred ca se va lua sclipiciul

| AlexandraPrincess explică (pentru elena445):

Mi-am luat si nu se duce slipiciul, se gasesc la orice magazin Deichman!winking

| daniellle a răspuns:

Şi mie îmi plac, chiar ieri am fost în Deichmann. ^^

| MissJJ a răspuns:

Sunt frumosi, imi place sclipiciul.

| BiiaJe a răspuns:

Sunt cat de cat draguti, dar acele "paiete" sau ce sunt ( sclipici, nu stiu ) se vor duce repede.

| MadddieLovesYaBabe a răspuns:

Sunt superbi!