| anonim_4396 a întrebat:

Heyy! Ce parere aveti despre balsamul de buze de la Nivea?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată nu m-am împăcat cu gama Nivea.
Nu mi se pare o gamă strălucită.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

E super bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Este foarte bun, hidratează buzele în profunzime.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Eu acum il am pe cel cu fructe
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Nu raman buzele rosii prea mult timp dar le hidrateaza si le mentine moi si hidratate!
Eu il tin in geanta si ma "rujej de cate ori pot"!

Imi place la nebunie!
Pentru zi...
Seara raman la clasicul ruj rosu!

Pa-pa

| luisanamy a răspuns:

Sunt foarte bune, pana acum nu m-a dezamagit nici unul. Am doua acasa, unul pentru ca imi hidrateaza buzele si mai ales pentru aroma. Iar al doilea e primit cadou, e mai special, deci nu l-am inceput inca.

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Este bun am avut si eu. Chiar hidrateaza buzele si tine mult (adica nu se consuma asa de repede). Am avut din ala galben (cu lapte si miere) : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te-am ajutat;)!

| AlexaDew a răspuns:

Sunt foarte bune! Eu le folosesc de ani buni si nu m-au dezamagit. Iti recomand cu cea mai mare caldura! + Miros excelent! happy

| gabytza2013 a răspuns:

Este foarte bun..hidrateaza f bine buzele

| lahme a răspuns:

Tot ce e de la nivea e bun. eu am vreo 4 unul de fructul pasiunii, cel albastru care e special pentru hidratare si unu roz..si rosu...

| Ciobotaru_Mara_1992 a răspuns:

Este bun

| micutza4 a răspuns:

Eu iti descriu balsamul de buze al meu pe care il am acasa!
Balsamul de buze NIVEA Fruity Shine Pomegranate cu formulă inovativă pe bază de extract de fructe şi pigmenţi de strălucire conferă hidratare şi o tentă roşiatică de culoare buzelor tale.Noua formulă combină ingrediente precum Ulei de Migdale, Ulei de Jojoba şi Unt de Shea pentru a-ţi păstra buzele moi şi catifelate.

- Intensifică culoarea buzelor datorită pigmenţilor de strălucire.
- Hidratează buzele lăsându-le moi şi catifelate.
- Bucură-te de parfumul fructat.
- Conţine SPF 10, ce protejează împotriva razelor UVA şi UVB.