| mee_4833 a întrebat:

Ce parere aveti despre banii investiti pe haine de firma. Merita?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Una din cele mai proaste investitii! Strictul necesar si atat, nu ceva obsedant.
Pa, pa.

| Biby a răspuns:

Buna!
Desigur ca merita.
Eu am numai haine de firma.
Recunosc ca dau banii aiurea pe tot felul de prostii care o sa-mi ramana mici(am 10 ani.)
Bye!

| Giulia_7179 a răspuns:

Depinde de firma si de calitate trebuie sa fie raportul calitate-pret, cum ii materialul etc. Unele merita happy si te si tin destul de mult.

| Madaliinaaa a răspuns:

Nu. Cel putin asa cred eu. Oricine are voie sa aiba o haina de firma, nimeni nu are cum sa se impotriveasca dar nu cred ca toate hainele care sunt purtate ar trebui sa fie de firma. E o prostie.

| Ananas2 a răspuns:

Da, daca vrei sa arati bine.
eu, sincer dau destul de multi bani pe accesorii si haine... big grin

| Krissypunkysenss a răspuns:

Depinde calitatea dar de multe orisi cele de firma nu sunt f calitative

| theorizer a răspuns:

Nu! Mult mai bine e sa-ti faci haine la croitor, in care sa arati si bogat, dar si frumos.

| emma_3170 a răspuns:

Buna!

Eu spun ca da, merita. dar acum si cat esti dispus sa dai pe o haina. De exemplu, o haina de firma este o haina de calitate mai buna. Deci, te va tine mai mult. Dar, spre exemplu, la copii nu se merita. Deoarece cei mici cresc si in scurt le vor ramane mici.
Asta este parerea mea. Bye!

| saycon a răspuns:

Dapz.

| Sonniiiii a răspuns:

Pai.eu cred ca merita

| Anutsssa98 a răspuns:

Nu prea merita, decat cele care sti ca sunt o firma foarte buna. Dau un ex. BERSCA.