| randy93333 a întrebat:

Ce părere aveți de firma Calvin Klein? Merita sa cumpar haine de la firma asta?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, in aliexpress gasesti tot ce vrei curele, obiecte, ustensile... haine recomand de la superdry. Haine de calitate se gasesc in mall prin diverse magazine dar cine sta sa mai calce pantaloni si camasi vintage? Firmele care spala haine pentru oameni de afaceri

| RAY a răspuns:

Cumpăra doar de la reprezenta lor, am cumpărat contrafăcut si de la clopenburg, nici nu le pasa când le spui, ca știu ca sunt fake, cumpăra internațional, in ro e doar fake

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai bani multi sa cumperi de la Calvin Klein, de ce nu?
Nu ma refer la fake-urile cu nume de calvin klein ci la marfa originala.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mofturi stupide.

| gabicoo a răspuns:

Da!
Dar ai grijă să nu fie contrafăcute!

| oglindasultanului a răspuns:

Fiecare cu preferintele sale, eu prefer sa ma uit la cele europene.

| Sophieka a răspuns:

In unele cazuri au haine bune, in alte cazuri, nu.

Nu intotdeauna cele mai renumite brand-uri au si haine calitative... Plus ca foarte multi coopereaza cu, chinezi sau folosesc oameni sarmani si materiale ieftine pentru a se face patronii de bani ai acestor brand-uri influentatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunt originale DA!

| timidu89 a răspuns:

Traiasca dragonu rosu tongue Tu dai sute de euro pe ceva ce poti gasi in piete pe sume foarte mici in comparatie cu magazinele? laughing Kalvin Klein cand foametea sta sa bata la usa... daca ai caracter mizerabil poti sa te imbraci numai in haine de lux. Haina nu te face om.

| RAY a răspuns (pentru timidu89):

In piete, magazine pentru o luna, daca omul vrea calitate, treaba lui, banii lui

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Nu ma îmbrac de firma niciodată nu îmi place sa atrag priviri si sa fiu în centrul atenției ma deranjează mult asta cat mai simplu posibil îmi place la nebunie hainele simple.