| PrecioussGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre bijuteriile celor de la eBiju? Comanda minima este de 50 de lei insa daca intr-o luna nu dat comanda ce se intampla? Ca nu scrie pe site.
Multumesc. Cat mai multe pareri as dori happy

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Bijuteriile sunt super dragute si rezistente si cel putin cercei nu sunt facuti din tinichea ci dintr'un alt material care nu rugineste.
Daca nu dai comanda intr'o luna nu se intampla nimic.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CiufYlici a răspuns:

Nu este nici o problema, nu esti obligata sa pui comanda tot timpu:P, doar cand ai comenzi:x pe mai multe informatii intra pe blogul meu
http://ciufylici.blogspot.it/