| Gangsta43 a întrebat:

Ce parere aveti despre blugi pentru baieti colorati (verde, rosu, mov, albastri)etc? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| mady07 a răspuns:

Buna! Eu zic ca :
- blugii verzi la baieti nu prea merg;
-blugii rosii merg foarte bine ( daca stii cu ce sa ii asortezi e si mai super si cool)
-blugii mov merg si ei tot asa, daca stii sa ii asortezi
-blugeii albastri se poarta cel mai mult ca si cei negri si sunt super cool pentr baieti si fete deci... zic ca se potrivesc super daca stii sa ii asortezi, dar cei verzi nu se prea poarta (parerea mea) deoarece nu am vazut multi baietii cu bluigi verzi
funda?

6 răspunsuri:
| iShadowz a răspuns:

Depinde si daca stii cu ce sa-i porti. Eu cred ca sunt cool, si baietii care se imbraca asa stiu ce-nseamna "sa te imbraci". Nu arunci doua haine pe tine si pleci pe strada laughing

| Doηηa a răspuns:

Îmi plac, sunt la modă.

| Karakter1 a răspuns:

Acum sunt la moda si intrebati.Chiar si unele staruri poarta in clipurile lor.Is foarte super happy fundita?

| ZuettH a răspuns:

Paiiii eu sunt fata si prietenul meu poarta pantaloni pe toate culoriile si ii sta ff bine... depinde daca iti place tiebatting eyelashes

| iDizzySmile a răspuns:

Pai uite eu zic ca depinde si de stilul pe care vrei sa il abordezi gen-funky...probabil ca ti se potriveste-->oricum eu zic ca merg orice culori adica uita-te ca pe strada si al tv baietii s-au modernizat destul de mult si poarta majoritatea blugi colorati--->so...deci da eu zic ca se potriveschappydaca sunt la moda si iti stau bine sigur e okwinking

| Bg_Paul_1972 a răspuns:

Sunt super faini as vrea sa am si eu dar nu stiu de unde sa imi iau!