| Analiaa a întrebat:

ce parere aveti ce blugi sa imi iau rosii, albastri sau normali dar rupti? kiss

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei normali dar rupti. SE poarta happy

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Blugii colorati (rosu, roz, galben, verde, orice culoare neon etc...) sunt o idiotenie.Deci, blugi normali.

| DevilPinkPinkyLight a răspuns:

Eu am din toate câte o pereche. Dar cel mai mult îmi plac cei rupţi happy Sunt aşa mai Swag b-) Poţi să îţi iei orice pereche de blugi atâta timp cât şi tu te simţi bine în ei şi îţi stau bine pe tine. Nu ştiu, poţi să ceri şi sfatul cuiva dacă ai nevoie! :* Sper că te-am ajutat...winking

| Niiiicu a răspuns:

Eu as zice normali dar nu foarte ruptihappy

| ovidiu8msn a răspuns:

Din cate stiu eu, blugi normali sunt albastri. Dupa ce ii folosesti un timp se vor rupe singuri. In plus, daca te plinbi cu bicicleta si cazi se vor supe si se vor inrosi de la sange. Attfel vei avea toate cele 3 tipuri. Be smart.winking

| Horia1313 a răspuns:

Normali dar rupti

| anameoow a răspuns:

Ce-ti place tie o.o?

| Analiaa explică (pentru anameoow):

Pai daca stiam..nu va mai intrebamlaughing

| Alena_Miriam_1995 a răspuns:

Pai eu am si rosi si albastri si rupti...dar depinde in care iti sta tie mai bine. Si care iti plac mai mult. Iati niste prieteni atunci cand ii cumperi ca sa stii si parerea lor.

| Anett3 a răspuns:

Albastri