| StanciuMihaela a întrebat:

Ce parere aveti despre blugii de dama pana la genunchi?

Răspuns Câştigător
| LastKisss a răspuns:

Sunt ok, eu una nu sunt adepta blugilor pana la genunchi, imi plac cei lungi, insa nu am nicio problema cu ei. Ce pot sa zic, o creatie... hmm nu pot sa zic geniala, artistica sau inspirata... mai de graba o creatie adoptata probabil din cauza ca multe femei nu pot sa poarte blugi lungi vara, insa nu pot nici sa renunte la blugi asa ca creatorul lor a zis sa fie jumi juma si Hocus Pocus : Blugi pana la genunchi! Mie mai grav mi se par cei pentru sex masculin. Adica imi lasa o impresie gresita, duce a gay, inteleg ca le e cald, dar trebuie sa se diferentieze de noi, mai ales prin haine, iar blugii astia pana la genunchi au fost creati pentru femei prima data, apoi barbatii (tipic lor ) nu s-au lasat mai prejos si au furat si ei acest stil. In concluzie : blugii pana la genunchi pentru dame DA, nota 8. Blugii pana la genunchi pentru barbati Nu, nota 1. Te pup :*

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt ok

| Etelca a răspuns:

Pentru vara sunt foarte buni, insa mai mult imi plac cei scurti happy