| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre blugii rupți?

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu port, dar nu ma deranjeaza sa vad oameni cu blugi rupti.
Ma scot din sarite cei care poarta pantaloni cu vreo 5 marimi mai mici.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fiecare poarta ce vrea si nu vad de ce trebuie judecati de cineva

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Toata lumea judeca pe toata lumea. Nu ai idee cati mi-au spus de blugii mei "urati". Daca nu sunt ca un boschetar(cu ei rupti), la moda, ce sa fac sad

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Cei drept prima impresie conteaza foarte mult, dar avem si ratiunea de a cunoaste un om apoi sa ne facem o idee, superficiali

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Pentru majoritatea prima impresie e tot ce conteaza dar e putin spus stupid. Si eu pot sa am o parere proasta/buna despre cineva si sa mi-o schimb in timp. Majoritatea nu fac asta. Raman cu cea de la inceput.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Https://www.facebook.com/......084686980/

uite ce sa faci daca te enerveaza lumea

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Nu ma enerveaza. Am trecut peste asta de mult. Doar ca parerea lor despre mine mi-o schimba pe a mea despre ei.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Unde ai simtit mai mult prejudecati in ro sau in eng?

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

In toti anii de Italia. Aici in UK nu am probleme. Am terminat cu spam-ul.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Intr-o perioada erau misto (acum vreo 25 de ani, mai exact). Acum tind catre penibil.

| Freya1 a răspuns:

Am si imi plac.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Cred ca ar trebui sa tinem cont si de ce se baga in ei ca sa aiba culori de aia, alea intra in piele, sunt chimicale

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am avut niciodată. Următoarea întrebare e ce părere avem despre pietrele de pe stradă?

| Plato a răspuns:

Da-i la mamaia sa-i rezolve. laughing
Naspa moda, dar nu se compara cu "chocker" ala sau cum ii zice, centura neagra in fel.atii, stii ala de si-l pun la gat?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Uita-te pe tine in viitor https://www.facebook.com/......021353253/

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Habar nu am ce zice, dar pare amuzant. happy

| oglindasultanului a răspuns:

Imi placea ideea cand eram mica, acu' nu as purta "zdrente" in public.

| Endoryus a răspuns:

Ultima prostie pentru ineptii care isi traiesc viata dupa ultima moda.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Endoryus a evaluat răspunsul tău Fiecare poarta ce vrea si nu... ca fiind şi eronat.

?/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naspa

| Nyarlathotep a răspuns:

Nu stiu, nu am purtat niciodata. Mi se pare cam prostesc. De ce as cumpara blugi rupti cand pot sa-mi rup eu o pereche existenta (si n-am s-o fac) happy

| dfk123r a răspuns:

Depinde cat de rupti sunt. Mie nu imi plac cum arata prea rupti pe baieti mai ales.