| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de blugii cu turul lasat la o fata?

18 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Urat...foarte urat

| Ea12345 a răspuns:

Mi se par in regula, pentru stilul fiecaruia.Eu nu i-as purta.tongue
Azi vb cu un coleg si a zis ca s-a intalnit cu o tipa care purta astfel de pantaloni si cica arata ca Aladinlaughing

| Corina a răspuns:

Am vazut una pe strada si chiar arata naspa. Ca pantalonii unui mosneag.

| eek a răspuns:

Presupun ca zici de pantalonii aia fen salvari.nu? daca e asa. mie mi se pare ca ai purta pampers ...asa de vede de la spate

| madalicious a răspuns:

Mi se pare ca parca le-ar cadea permanent pantalonii in vine. Sunt oribili! Si in plus cum naiba reusesc sa mearga cu ei pe strada? Mie una mi-ar fi rusine, si acum moda a luat-o spre nasolitati. Sper sa-si revina! straight face

| Ana a răspuns:

Nu sta bine la o fata.

| JesterRO a răspuns:

Urat, sincer.

| last_9432 a răspuns:

Unora le sta f bine altora nu
daca ar fi sa imi cumpar asa ceva as renunta

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Arata super calumea :X:X Am si eu si imi plac foarte mult.
Depinde si de stilul tauwinking :*

| paramore a răspuns:

Daca mi-ar sta bine as purta si eu, am vazut o tipa imbracata si ei iy statea superbatting eyelashesdar sunt convinsa ca dk m-as imbraca eu as arata ca o impiedicatafeeling beat up

| Inna_8819 a răspuns:

Sunt la modawinking
Sii da sunt chiar faini la multe fete am vazut.
Maii ales daca sti cu ce sa ii asortezi.pff arata beton

| Fallen Angel a răspuns:

Mie mi se pare napa!

| oana.. a răspuns:

Sunt foarte tari.love struck mie imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se par super interesanti acei blugi:X
chiar am vazut la multe fete sh le stau super binewinkingnumai ca unii nu stiu care'i moda si incep sa rad sau nu mai stiu ce... e acu depinde si de stilul fiecuraia, mie sincer imi plac chiar o sa imi cumpar o perechewinking
te pup sh sper ca am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am o colega inalta si foarte slaba care poarta si arata incredibil de dragut... pantalonii sunt gen pana pe picior... evita-i daca esti plinuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreaau si eu o perecheeelaughing)) nu`i cooreeect no talking
*sunt geniali

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt superbi am si eu si imi plac foarte mult, acum depinde daca ti se potrivesc, dar totusi incearca'i pentru ca sunt super tariwinkingparerea mea!

| Alexia_7392 a răspuns:

Mie mi se par foarte interesanti dar pacat ca la mine in oras nu am vazut. Fiecare are stilul lui happy nu sunt chiar caraghiosi tongue