| 5dfsd3612 a întrebat:

Ce parere aveti despre Britney Spears?

Răspuns Câştigător
| Draagos a răspuns:

Nu prea conteaza parerile noastrehee hee,sa iti raspund la intrebare,eu cred ca e o rebela care si-a trait tineretea, implicata in multe scandaluri sexuale, ar fi multe de spus desprea ea. bune si rele dar nu prea vad rostul!

4 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Curva!

| yournameplease a răspuns:

Ce e o cantareata foarte buna, avand in vedere melodiile ei de-a lungul anilor. Imi place. Tu ce crezi despre ea?

Răspuns utilizator avertizat
| swaggy a răspuns:

Eu sunt fana ei de o gramada de ani si atunci cand a avut probleme, doar am iubit-o mai mult decat oricand. pentru cei care spun ca este nebuna etc, as vrea sa se mai informeze si sa nu vorbeasca din cacaturile pe care le aud la tv.