| BAd-RoMaNcE a întrebat:

CE PARERE AVETI DESPRE BRITNEY SPEARS?worriedESTE PREFERATA MEA ORICE AR FACEbig grin

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Britney a avut o cariera foarte interesanta la inceput. a avut mult succes iar melodiile ei erau cunoscute de o lume intreaga... dar de cand cu scandalurile pe care le. a avut cu sotul ei si divortul eu cred ca a decazut in ochii multora
oriqm e de apreciat faptul ca a svut puterea sa se ridice si s. o ia de la kpat...acum trebuie sa recunosc k are cateva melodii noi destul de dragute
e bine ca are fanii k tine alaturi de ea si in momentele dificile

19 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi place de ea.happy Are o voce buna cu toate ca sau dat multe zvonuri urate la adresa ei.sad Oricum tot la fel de mult imi place de ea.happy

Anna
| Anna a răspuns:

In vremea cand eram adolescenta eram fan Britneyhappy, insa acum nu-mi mai place deloc de ea-din nici un punct de vedere.Am mai crescut si eu, am deschis ochiibig grin!

| want2bMajestic a răspuns:

Se descurca... apare in orice top.in germania, usa, europa, romania, chiar si in china...bv ei.si eu o plac

eileen
| eileen a răspuns:

Am crezut ca e diferita fata de celelalte, are voce foarte buna si avea in fata o cariera stralucitoare dar faima i s-a urcat la cap si a decazut rau de tot... orice ar face, tot nu poate sa stearga trecutul si asta se reflecta in numarul de fani pe care l-a pierdut. Dar cine stie, o fi mai bine de acum inaintewinking

| Parintele a răspuns:

Rapandula.fizic desirat. pitica inghesuita... s-a ridicat pe pile...nici o sansa sa ajunga cineva gen Madonna.

| Crisu_8081 a răspuns:

Crede-ma k niciodata nu mi-a placut britney...pana cand si-a revenit! britney se "vinde" orice ar face... daca nu e de apreciat pentru muzica ei, atunci pentru statutul de business womenwinking bv ei ca a reusit, nu multe stele se ridica dupa ditamai cazaturahappy

| Diva a răspuns:

Nu pot sa spun ca sunt fana BRITNEy si nu am fost niciodata dar o admir pentru faptul ca e ambitioasa si ca a avut puterea sa treaca peste toate problemele ei

| Wtf9000 a răspuns:

LEAVE BRITNEY ALONEEEEE! crying crying

| tukhey23 a răspuns:

Este*. Poi e buna si ea la ceva, la ce, nu stiuhee hee

| sese a răspuns:

marea " stea" e pe cale sa devina "mamă eroină"

| ema_7550 a răspuns:

Si mie imi place f mult! ce face cu viata ei nu e pb noastra...are voce. e o artista deosebita si nu pot sa nu mai fiu fan al ei doar pentru ca are o viata personala dezeechilibrata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
A avut un moment de rătăcire, dar uite și-a revenit.
Bravo.
Ascult și melodiile ei, e drăguță.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut un moment in care a decazut mult. Cam toate marile vedete patzesc asta. Din catre am auzio a inceput sa-si revina. BRavo ei daca e asa, ar fi pacat sa se piarda o voce atat de frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult de ea si toti facem greseli nu suntem noi in stare so judecam pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca prin "putoare cu ifose" am spus totwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo clau... O ador pe britney orice ar face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu. Si mie o sa-mi placa mereu, orice ar face... big grin Este o scumpa si are niste melodii extraordinare. :X

| Flowerz a răspuns:

O ador.