| Daydream a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre Britney Spears si Rihanna? Mie imi place enorm de ele si muzica lor!

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Toate aprecierile pentru Rihanna, Britney muzica ok, dar ca persoana, pentru mine este ZERO!

| CautNume a răspuns:

Nu-mi plac, deci nu ascult muzica lor.

| Sociopat a răspuns:

,,muzica,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney imi provoaca scarba(atat ca persoana cat si ca artista). Rihanna e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna este o mizerie îngălată, împuţită şi afonă promovată în prostie de mass-media.

De la Britney îmi plac doar câteva melodii, iar ca persoană, nu-mi dau cu părerea. E cântăreaţă şi o apreciez doar pentru acest criteriu, nu şi pentru cel al vieţii personale.

| Neberius13 a răspuns:

Ambele imi par al naibii de false, iar despre muzica lor, e anosta, penibila, muzica facuta ca sa poata fi inteleasa de orice persoana, cat de stupida, astfel incat sa faca vanzare daca ma intrebi pe mine.
Cu placere.