| Crs a întrebat:

Ce parere aveti despre cosmeticele elf? http://www.eyeslipsface.com.ro toate sunt 8 lei si par dragute - am citit si parerile cumparatorilor si unele produse par a fi destul de bunicele. A comandat cineva ceva de pe acest site?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Sunt mai de proasta calitatebig grin

| rebb a răspuns:

Dragutele. daca ar fi facute si pe baza de minerale ar fi si mai bine:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat de curand un luciu de buze candy shop, o pudra bronzanta, un fond de ten si un corector lichid. luciul de buze e super! il ador. pudra e cam sidefata pentru un machiaj de zi, dar seara e ok. corectorul - nuanta e cam diferita de cea comandata, insa miroase bine si are o consistenta ok. fondul de ten - nu prea acopera, e mai mult o crema hidratanta nuantatoare.