| alina554 a întrebat:

Ce părere aveți despre Cream Outlet? Ați comandat vreodată haine de pe acest site?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Magazinul in sine poate fi foarte bun. Daca are produse Zara vor fi foarte bune, dar nu este meritul magazinului. Daca are produse de la alt producator si sunt de slaba calitate nu-i vina magazinului. Daca produsele marca Cream Outlet (facute de ei) sunt slabe abia atunci sunt ei vinovati. eMag are produse de la mii de producatori. Ce vina are eMag ca producatorul X da rateuri? Daca se fac reclamatii eMag il va atentiona ca nu-i bine si apoi il va exclude din platforma daca continua.

3 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Nu nici nu știam ca există așa firmă de haine. eu nu mi-am comandat niciodată haine mereu m-am dus și mi-am cumpărat și probat de unde le-am cumpărat.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu am comandat, dar mi-am luat acum cativa ani un tricou de la un magazin Cream Outlet. S-a facut prea transparent (intr-un an) si nu l-am mai purtat. Tricoul era alb.