| Lightmeup a întrebat:

Ce parere aveti despre crema de masaj anticelulitic Cellulight de la Elmiplant? *

2 răspunsuri:
| Alunuca a răspuns:

Eu am folosit un tub. Ma dadeam dimineata si seara. Iti inroseste pielea si te ustura, dar trece in jumatate de ora cred. Nu stiu daca a fost crema sau faptul ca fac aerobic de 3 ori pe saptamana combinata cu alergare pe banda cate 3-4km si sauna, dar celuluta s-a mai diminuat. Daca nu a fost crema, macar mi-a facut pielea mai fina.tongue Mi-a ajuns doua saptamani, gelul, dar uneori cred ca puneam cam mult ca imi lua la infinit masajul sa imi intre in piele.laughing
Adevarul e, ca fara miscare nici una din cremele astea nu functioneaza. tongue

| LENA_9665 a răspuns:

Nu e rea(adica iti da senzatia ca celulita "se evapora") dar n-am vazut miracole...nu s-a diminuat aproape deloc, si intr-adevar fara sport si mancare sanatoasa celulita nu se diminueaza nici daca te urci pe pereti, eu ma chinui de un an si ceva sa o mai diminuez (fac tenis 5 zile pe saptamana pregatire fizica de 3 ori,cei drept mananc destule dulciuri dar mi-e imposibil sa nu mananc)incerc cu tot felul de dispozitive de masaj creme si tot nu se diminueaza, intr-un timp eram disperata dar acum stau mai flex pentru ca stiu ca nu sant singura si chiar si sportivele de performanta au si asta ma consoleaza(scuze ca am scris atat de mult am simtit nevoia sa ma descarc, merci). Acum depinde de persoana la unele am vazut ca s-a mai diminuat dar la altele nu.