| SpeșălGirl a întrebat:

Pot folosi crema Cellulight de la Elmiplant daca am 14 ani? E buna?

3 răspunsuri:
| Isabellblablabla a răspuns:

Crema anticelulitica nu va avea niciodata efect daca nu e combinata cu o dieta corespunzatoare(fructe, legume, peste, fara paine alba, fainoase, sucuri carbogazoase, dulciuri, junk food) si mult sport, cateva minute zilnic sunt suficiente. Iar seara, dupa dus, iti poti masa pielea cateva minute cu o crema anticelulitica in zonele problematice. Si nu uita sa te hidratezi zilnic band multa apa.happy

| Moncherie a răspuns:

Draga mea, ai doar 14 ani! De unde celulita? Te rog sa faci o diferenta! Crema pentru celulita nu ajuta la slabit! In piele se acumuleaza din cauza mai multor factori toxine la un loc, ceea ce creeaza celulita. Pentru a fi diminuata se foloseste crema anticelulita.
Crema nu are denumire

| stefan0 a răspuns:

Nu e bine deaorece ai doar 14 ani si creme de acest fel se folosesc de la o anumita varsta si stiu ca tot daca-ti spun ca nu e bine ca-ti strici pielea tu tot o sa te dai.