| cocco a întrebat:

Ce parere aveti despre epilatul pe maini cu epilatorul? Este bun?
funda

16 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu te-as sfatui, pentru ca pielea e sensibila si te doare. Plus ca firele de par de pe maini sunt foarte moi si le prinde greu epilatorul. Incearca o crema de epilat, ca e nedureroasa si eficienta.

| Hikari a răspuns:

Nu e bine, pentru ca iti creste parul sub piele. Mai bine dati-l cu Bicul. IN NICI UN CAZ CU EPILATORUL! Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| Roxett a răspuns:

Nu... in general epilatul pe maini nu este bun pentru ca trebuie sa ai grija sa te epilezi mereu pentru ca altfel se vede urat.

| AudImagini a răspuns:

Mdiăp. Sunt pentru!

| ralucsi a răspuns:

In niciun caz! Iti va creste mai mare si mai gros, este oribil. Te-as sfatui sa nu te epilezi pe mana, e ceva omenesc kiss Dar daca totusi ai vrea, foloseste ceara, in niciun caz epilatorul! Iti va si distruge parul de pe mana, te va putea irita, si multe altele.
Fundita? puppy dog eyes

| mady8055_9212 a răspuns:

Eu zic ca nu e bine mai bine cumperi decolorant de par special pentru maini de la farmacie sau daca nu te poti face cu bigul dar nue bine ca iti creste foarte repede! funda?

| the1answer a răspuns:

O sa-ti creasca mai multe si mai groase firele

| OaKi12 a răspuns:

Normal ca este bun! Are acelasi efect ca pe picioare. Funda te rog.

| georgyg98 a răspuns:

BunasmugEu ma epilez pe maini cu epilatorul de aproximativ 1 an, pot spune ca este foarte bunasmugnu ma irit sau ceva de genu! Poti incerca si tu! PAhappy:*

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Eu zic sa nu faci asta iti va creste parul deswinkingfundita? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu te sfătuiesc să faci asta. O să ai probleme mai târziu din cauza creşterii părului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar ok happy. Se rareste parul.

| cataleya a răspuns:

Eu mafak pe maini cu epilatorul si kredema e foarte eficient, in plus nu am nici o iritatie, doar ca te doare la inceput( te sfatuiesc sa nu te faci singura)iar te poti face la 2-3 saptamani odata. funda happy

| despina17 a răspuns:

Cu epilatorul si eu ma fac si pielea e fina si tine 1 luna nu te fa cu bigu ca o sa regreti

| JullietaJully a răspuns:

Nu e bun in nici un caz! Funda? plz.

| AlinMario a răspuns:

Nu cred