| alynutza a întrebat:

Fetele, ce parere aveti despre epilatul pe mainithinkingbig grin

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu prea sunt de acord. Daca parul este chiar foarte vizibil, atunci se poate aplica o pudra sau un fard care sa-l ascunda. Dupa epilare, parul devine mai des, iar mai mult par pe mana numai estetic nu este

| Nicoleta a răspuns:

Mi se pare normal

| Andreea_5313 a răspuns:

Suntem fete, frumoase, ingrijite.Dejeaba suntem machiate sau aranjate daca suntem pline de par ca maimultele(mustata, brate, picioare, sprancene nearnjate)Eu ma fac o data la o luna sau doua cu ceara.

| Deelicious123456789 a răspuns:

O parere foarte buna.gandeste-te putin. pilozitatea de pe picioare te deranjeaza nu?:-p. ei, asa e si cu bratele.happy. adica nu-ti doresti sa o vada nimeni.happy. deci da! sunt de acord cu epilarea bratelorhappy

| Shinen a răspuns:

Buna!
Eu cred ca e destul de bine sa te epilezi si pe maini. O data pe saptamana te poti ocupa de ele. happy. In plus, arata si mai bine.

| Rubi91 a răspuns:

O parere buna.Eu ma epilez pe maini cu crema.