| simo78 a întrebat:

Ce parere aveti despre exercitiile pilates? lLe-ati practicat? Dupa cit timp ati inceput sa vedeti rezultate?

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Eu le-am practicat si mi s-a evidentiat foarte putin talia. Este adevarat, arata mai bine. Dar, in 2 saptamani am observat doar atat. Am facut exercitii pentru toti muschii, si nu le-am mai continuat. Ma gandesc sa mai incep, dar nu stiu ce sa fac. Sper ca am ajutat, desi nu am spus mare lucru.