| Ramonika_5243 a întrebat:

Hey ce parere aveti despre exercitiile pilates pentru abdomen si fese?big grin... ajuta la ceva?:S... dau funditakiss

2 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Abdomenul mi la mai intarit dar fesele...hmm tot moi sunt laughing)

| AnneRose a răspuns:

Sunt foarte folositoare, o sa vezi rezultatele foarte repede. Eu am inceput aceste exercitii acum 3 saptamani,deoarece ma pregatesc de plaja. La fese mai am putin de lucrat, dar abdomenul este perfect! Nu am de gand sa ma las, pentru ca dau rezultate uimitoare in timp scurt. Apuca-te fara sa stai pe ganduri. Bafta! Fundita?big grin