| LedaMB a întrebat:

Ce părere aveţi despre extensii?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
evenso
| evenso a răspuns:

Extensii, lentile de contact, gene false, silicoane, botox, operatii estetice, tatuaje, percing - toate astea NO!

| wforweirdo a răspuns:

Mie nu îmi plac. Nu-mi pasă cine le poartă, dar eu nu aş purta aşa ceva.

| speşăl a răspuns:

Gasesti aici tot ce poti afla despre ele http://windows.microsoft.com/......-questions

| violetaa20 a răspuns:

O sa ai probleme cu (virgula), caderea parului! mai bine ingrijeste-ti parul!

| OanaSmile a răspuns:

Extensiile sunt foare dragute in comparatie cu alceva cum ar fi tatuajul, botox, operatii estetice... si eu as vrea extensi. dar sa mai cresc putin. poate o sa-mi pun si eu anul viitor.