| Miau0000 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul de extensii DIVISIMAS?

Răspuns Câştigător
| Bella97 a răspuns:

Heii, si eu am extensii tot de la Divisima si sunt foarte bune. Eu zic sa le cumperi, eu le am de un an si inca le mai port. Le-am si vopsit, ondulat, indreptat, le-am decolorat si tot sunt bune.

1 răspuns:
| Diaaaana a răspuns:

In niciun caz sa nu iti iei de acolo extensii! Mi-am cumparat si eu acum cateva saptamani si am incercat sa le vopsesc ca sa le fac fix aceeasi nuanta cu a mea deoarece erau un pic mai deschise si nu s-a prins vopseaua pe ele ceea ce arata ca nu sunt facute din par natural.O prietena si-a cumparat de la alta firma si s-a prins vopseaua deci nu avea niciun motiv sa nu se prida daca erau din par natural.Parerea mea e sa iti cumperi de la alta firma, mai ales ca preturile nu variaza foarte mult...