| Mauve a întrebat:

Ce parere aveti despre extensiile de par? Sunt bune? Cine si-a pus, rog detalii.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt niște artificii care merg la diferite ocazii, nu purtate zilnic!
Pa, pa.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pib depinde de care extensii intrebi eu am avut de toate tipurile mai putin clips dar mi se pare o porcarie prea multi bani aruncati si prea mult par stricat aiurea. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o parere buna.Motivul? Parul natural poate ceda sub greutatea acestora si poate duce astfel la o chelire temporara.In concluzie, raspunsul la a doua intrebare este evident:nu sunt bune si nu se merita sa cheltui banii pe ele.In plus,cele din par natural sunt foarte scumpe, iar posibilitatile sunt ridicate sa nu gasesti aceeasi nuanta cu a parului tau, sau sa cauti foarte mult pana gasesti.In rest,nu prea am ce detalii sa mai dau(desi nu mi-am pus,stiu cate ceva despre acest subiect), poate doar scopul in care sunt puse:unele sunt pentru indesirea parului sau pentru volum, iar altele sunt pentru lungime.

| KellyNitraBB a răspuns:

Eu port extensii de par de 4 ani si sunt f bune eu port extensii clip-on le poti pun e si da jos oricand comandati si tu de pe : http://www.extensii.com/

sau

http://www.extensiidepar-oferte.ro/

am comandat de 2 ori de la primul site dar mai bine incearca de la al 2-lea sunt excelente