| FlorreAshe a întrebat:

Ce parere aveti despre extensiile de pe siteul www.extensiinaturale.ro? As dori sa comand de acolo insa mai intai vreau sa aflu cateva pareri. Pana acum am avut doar extensii artificiale si au fost de proasta calitate,nu aveau un aspect natural, iar firele de par artificial cadeau foarte mult.Pe site scrie ca sunt de calitate "A" insa pe alte siteuri apar extensii la un pret mai mare cu calitate "A + + " sau ceva de genul asta.Este vreo diferenta? Sa comand de pe acest site? Astept raspunsuri cat mai multe, funda.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Eu mi-am luat chiar acum o luna de pe acest site si sunt naturale. Nu le-am purtat niciodata, mi-am luat de 60 de cm pentru ca mi-a spus tipa care le vinde ca trebuie sa iau mai lungi decat parul meu pentru ca oricum partea de jos trebuie tunsa pentru ca acolo parul e destul de rar. Desi nu le-am purtat, am incercat sa le intind un pic cu placa si am vazut ca intr-adevar sunt din par natural. Parul este PUTIN despicat, are un aspect natural, sa zic asa. Nici nu mi-ar fi convenit sa fie un par impecabil, ca in comparatie cu parul meu s-ar fi vazut diferenta.
Eu mi-am luat saten inchis si mi se potriveste la fix. Un - ar fi ca nu au multe culori inchise. Cand am comandat eu aveau numai negrul si acest saten inchis. Celelalte erau deschise [de la marouri la blond].
O chestie care m-a derutat totusi a fost ca extensiile au venit frumos impachetate, dar pe ambalaj aveau eticheta "extensii perfecte". Pai asta-i total alta firma. Cine stie. Oricum sunt multumita ca nu am luat teapa cu ele. Daca mai vrei sa stii ceva, ma poti intreba.

| Ada_8018 a răspuns (pentru BruneTTe):

Hey, si eu vreau sa imi comand tot de acolo. sunt bune? nu cade parul? cat te-au tinut?