| flytoheaven a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele barbie (anastasia shpagina si valeria lukyanova)?

5 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Cam ciudatele... pierd prea mult timp cu machiajul care oricum nu le foloseste la nimic si traiesc in lumea aia a lor...nu sunt deloc bune de luat exemplu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au prea mult timp liber, jumatate din ziua lor e pierduta cu machiajul.

| Q69 a răspuns:

Au si ele lumea lor paralela in care traiesc
nu sunt un bun exemplu pentru fetite
faptul ca Anastasia declara ca mananca doar dimineata si atunci fructe
are 38 kg si asta pe viitor va face si mai grea viata fetitelor care au kg mai multe
parerea mea este ca nu sunt modele de urmat

| hipsta a răspuns:

Eu intalnit-o ( Anastasiya ) si este adorabila happy xx

| Stefy_Stefanitza_1996 a răspuns:

e foarte draguta anastasiya shpagina, imi place foarte mult machiajul si faptul ca mananca doar o masa pe zi si mai mult fructe e de apreciat are vointa e ciudat ca traieste an lumea aia a iei asta mi se pare aiurea