| DariiDariia a întrebat:

Hey!
Ce imi puteti spune despre Valeria Lukyanova? Pare o papusa Barbie, asta stiu si eu.

Răspuns Câştigător
| Chocolacious a răspuns:

Mania de a semana cu o papusa Barbie e mai des intalnita decat ne-am astepta. De departe, insa, cea mai reusita copie traieste in Rusia, fiind vorba de o tanara de 21 de ani.

Valeria Lukyanova a devenit o senzatie pe Internet, ea postandu-si online fotografii si filmulete realizate in casa ei, locuinta inspirata de asemenea din cele create pentru Barbie, conform Daily Mail.

Mijlocul neobisnuit de mic si pieptul generos au facut ca multi internatuti sa se intrebe, pe buna dreptate, daca o astfel de fiinta poate exista in realitate.

Pana si chipul tinerei, care pe blogul ei scrie ca face muzica si practica meditatia, arata intocmai ca o masca.

In mod suprinzator, insa, pe pagina de Facebook a tinerei putine sunt laudele. Cei mai multi ii critica aspectul perfect, "plictisitor". Unii spun chiar ca e "urata".

In timp ce multi sunt convinsi ca Valeria este doar o opera a Photoshopului, unele fotografii postate, in care apare cu mai putin machiaj, sugereaza ca tanara e cat se poate de reala.

Ea are si un blog si chiar a postat cateva filmulete in care isi realizeaza singura machiajul.
Fundă puppy dog eyes?

| DariiDariia explică (pentru Chocolacious):

Multumesc pentru raspuns :*happy

| Chocolacious a răspuns (pentru DariiDariia):

Oricând! kiss
Apropo, mersi pentru. fundă ♥.