| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta haine de baieti? thinking

Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Suntem fete si trebuie sa aratam asta...prin haine care sa ne scoata in evidenta ceea ce ne-a lasat mama natura.Nu am nimic impotriva fetelor care poarta haine de baieti...atata timp cat le poarta totusi cu gust... daca lor le place sa fie mai "de cartier" si se simt comod e treaba lor.Fiecare cu gusturile lui...insa eu una nu as putea iesi pe strada imbracata ca un baiat, totusi trebuie sa ne deosebim cumva.Fiecare are propriul lui stiul si propria personalitate...si eu ma imbracam inainte cu haine de baieti fiindca mai mereu am fost 'fata de cartier' si mai am si un frate de la care pot imprumuta haine... dar cu timpul am obs ca nu mi se potriveste.nu sunt nici genul de pers extravaganta, prea eleganta...
In fine, parerea mea e ca fiecare poarta ce ii place si nu trebuie sa criticam lumea doar ca are un stil diferit de al nostru.

14 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

E alegerea lor, mie hainele de baieti mi se par cool, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| SweetCandy a răspuns:

Mie mi se par ciudate.adica o fata trebuie sa fie fatabig grin

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Ma gandesc ca lea afectat criza! Nu am o parere buna daca sunt din cap pana in picioare in haine de baieti! Daca are hanoracu iubitului pentru ca ii este frig asta e alceva dar daca poarta haine de baieti fara acest motiv chiar ma deranjeaza vizual!

| albastrel a răspuns:

Eu ador sa adorm imbracata in hainele prietenului meu... insa cred ca sunt mult prea feminina ca sa ma imbrac pe strada in haine de baiat big grin... fiecare cu stilul lui/ei, nu? unora chiar le sta mai bine imbracata in haine de baiat decat de fata big grin

| den a răspuns:

Nu mi se par atragatoare happy... dar daca ele se simt bine asa e problema lor

| d33a a răspuns:

Travestite laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Poi ce sa spun? le place sa se imbrace in haine de baieti...sunt baietoase.fiecare cu gusturile luitongue

| juniper a răspuns:

Eh... si eu port cateodata, dar fiecare cu stilul luiwinking Mie mi se par comfortabile, de-aia le port, decat blugii stramti de fete si mulati laughing

| night_crawler a răspuns:

Unele sunt mai baietzoaice laughing

| elyssa20 a răspuns:

Ei poate se simt in largul lor daca poarta haine de baieti sau poate le ajuti u cu niste trucuri de styling happy

| teodorus a răspuns:

Depinde cum vezi tu "hainele de baieti"... Acum 100 de ani pantaloni erau considerati haine de baieti exclusiv. In zilele asta mai toate fetele poarta pantaloni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele trebuie sa se inbrace mai deosebit ca sa fie mai atragatoare nu cred ca le sta bine cu haine de baieti dar na fiecare cu gusturile lui

| denisa_2911 a răspuns:

Nu imi place...happy...fiecare cu gustul eihappy... pup

| sabina_4073 a răspuns:

Urasc stilul asta la fete angry