| Mayar a întrebat:

As avea o intrebare pentru BAIETI mai ales, dar si pentru fete, ma intereseaza parerea tuturor : ce parere aveti de fetele care poarta haine mulate, adica si pantaloni, si bluza/tricou? Coincidenta? sau ceva mai multa? Va place, sau va calca pe nervi?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Niciodata nu voi putea agreea o fata care se vinde. Pentru ca nu poti numi altfel una care cauta sa impresioneze, sa ia ochiul din prima. Poti fi eleganta si atragatoare si fara sa te dezbraci. Majoritatea exagereaza. Atunci cand ai un decolteu generos, porti niste pantaloni sau o fusta mai lunga. Atunci cand fustita e mai scurtuta, renunti la buric. Niciodata nu mergi all the way cu o idee. Nici calugarita, dar nici curva. Imaginea conteaza. Cum te imbraci, asa esti. Eleganta te ajuta sa fii nevoita sa arati cat mai putin. Daca ai haine mai putin banale, daca mereu combini altfel hainele poti fi atragatoare si fara sa te vinzi. Daca te ingrijesti ca femeie si ai bun gust la haine si mereu ai diversitate in garderoba, nu ai voie sa te vinzi. Doar daca nu vrei sa furi clientii la altele. E bine sa nu indepartezi baietii, sa nu fii calugarita. Dar nici sa arati tot. Iubitului ce mai arati in plus fata de celorlalti daca aia stiu ce culoare au chilotii tai in fiecare zi? Intimitatea trebuie pastrata la rang de virtute. Parerea mea. Altfel e cand iti vezi iubita defiland prin casa in chilotei si simti ca esti privilegiat. Ca stii ca ai acces la peisajul asta pentru ca e ceva fain intre voi. Si alta e sa stii ca daca unu ii zice sa isi ridice fustita pentru 5 lei, o face. E dizgratioasa chestia asta cu fetele care exagereaza. De multe ori mi se intampla sa imi atraga privirea o astfel de fata si nu in ideea de admiratie. Pur si simplu mi-e ciuda ca sunt fraiere. Sau ma rog, ele o fi fericite asa si nu stiu eu ce vorbesc, poate n-am dreptate.

11 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Nikolle eu as zice ca baietilor le plac fetele care poarta haine mulate(bine mulat nu inseamna neaparat ca trebuie sa fie si ff decoltat sau ceva de genu). Dar depinde si de fata. daca e una grasa cat casa cu o burta si niste solduri mari si poarta bluze mulate e dezgustator. Asa ceva nu cred ca "iubesc" baietii oh go on

| FucktheSystem a răspuns:

Ce părere am?-Disperate să atragă atenția.
Coincidență?-Nu.
Nu-mi place, mi se pare scârbos să arăți pe stradă tot ec ai doar ca să se holbeze toți idioții la tine.

| underground05 a răspuns:

P mine nu ma deranjeaza sub nicio forma, pentru ca si eu a tendinta de a purta haine putin mai mulate, si oricum fiecare poarta c vrea. putin conteaza parerea altora important e sa ma simt eu bine. daca ar fi sa tin cont de parerea femeii care vinde seminte la colt de strada sau a vecinului de la 2 nu cred ca as mai iesi din casa! pup

| Heys a răspuns:

Imi place dar nu exagerat pentru ca dupa aia e prea prea si este considerata cu.va

| Gabryel98 a răspuns:

Orice baiat intoarce capul dupa o fata care are haine mulate.bine acum depinde si de fata. daca e cat casa nu-mi mai place

| Loola_9927 a răspuns:

Mie imi place thinking Depinde mult happy De gusturi si de modul in care combina acele haine :*

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Daca arata bine, nu ma deranjeaza, dar daca nu, chiar ma calca pe nervi!

| alinutzu_6299 a răspuns:

Daca are forme clar mulate daca n-are forme clar trebuie omoratalaughing

| kiufuliki a răspuns:

Mie nu-mi plac hainele astea pentru. ca daca merg la scola in pantaloni si tricou mulat atrag toti baietii si fiind cea mai (cum sa zic? ) matura (la corp ) m-as baga in pamant de rusine! Deci...nu le suport!

| Flowwz a răspuns:

Nu spun ca nu le sta bine. Dar parca e cam "tipator dupa sex". xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o fac cu scopul de a avea succes la baieti... atunci sunt niste usuratice care nu se respecta, nu au demnitate si se lasa umilite. Daca port haine mulate doar fiindca asa se simt bine, inseamna ca au facut o gafa vestimentara...sau doar le convine in felul asta.