| callmebeautiful a întrebat:

Hey baieti! Ce parere aveti de fetele ce poarta ochelari? Cum vi se par? De ce?

Răspuns Câştigător
| XVCDG a răspuns:

Mi se par destul de sexy deoarece dau o consideranta de mister ochilor, dar depinde desigur si de guturile fiecaruia pentru ca mie imi poate placea un anumit model de ochelari iar altuia alt model, desigur mai exista si tipul acela de oameni care gasesc stuip purtatul ochelarilor.Majoritatea oamenilor sunt indiferenti la acest aspect.winking

1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Nu am nici o parere.Sunt la fel ca toate celelalte.