| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu ochelari? Dar despre cele cu aparat dentar?

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

Fetele cu ochelari sunt printre putinele fete care au grija de sanatatea lor, si pretuiesc asta, si trebuie respectate. Fetele cu aparat dentar, la fel, au grija de sanatatea lor, si peste putin timp vor avea un zambet superb. Deci au numai de castigat. Daca scopul fetei in viata este sa dea bine pe langa cocalari, dar cand are 40 de ani sa nu mai distinga lucrurile bine, sau sa nu isi permita sa rada, pentru ca vor rade ceilalti de ea, atunci nu, nu purtati ochelari si nici aparat dentar. big grin
Pa-pa!

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Mi'e indiferent. E ceva temporar. Desigur nu voi face french cu ea, dar asta nu e un impediment. happy

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu prea conteaza, oricum nu e vorba decat de niste sarme sau bucati de sticla care vor fi date jos la un moment dat.winking

| Gizăz a răspuns:

Dacă are o personalitate puternică, e amuzantă şi inteligentă atunci nu-mi pasă cum arată fizic. Altora le pasă? Atunci papa; persoanele alea sunt inferioare.

| shtephie a răspuns:

Yo admir oameni care poarta ochelari sau aparat dentar.
Multi au probleme si nu poarta!

| BabyDoll a răspuns:

Aparatul dentar este mai nou un accesoriu happy, iar in privinta ochelarilor nu este nici o problema.

| purpleice a răspuns:

Nu mi se pare o mare problema daca fata e draguta. si eu port ochelari iar aparat am purtat iar acum am un zambet minunat si toata lumea imi spune asta iar de ochelari oricum o sa scap cand o sa-mi fac operatie la 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nici o problema in asta laughing pentru si eu port si ochelari si aparat dentar dar de aparat scap peste un an jumate si de ochelari pot daca vreau la 20 de ani sa fac operatie cu laserwinking