| Maryna78 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta aparat dentar si ochelari de vedere?

Răspuns Câştigător
| ZigZagMTFK a răspuns:

Pai nu trebuie sa ai o parere rea! Cum te-ai simti daca oameni ai rade de tine ca porti aparat dentar sau ochelari de vedere straight face? Ele poarta aparat dentar pentru a face dintii drepti si frumosi, iar ochelari de vedere ii poarta pentru unele boli ale ochilor sau pentru ca vad putin in ceata... Nu avem de ce sa radem de ele! Le fac bine aceste lucruri ele gandesc in viitor, pentru atunci a fi bine

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Dacă le-aș cunoaște, ți-aș spune ce părere am despre ele. În rest, doar nu vrei să pun eticheta pe un om doar pentru că poartă anumite accesorii, nu?

| Purec a răspuns:

Pai nu am o parere anume despre ele. Adica nu imi formez parerea in functie de asa ceva happy O fata cu aparat dentar si ochelari poate fi o fata mai buna si mai frumoasa decat oricare alta, dar poate fi totusi si o curva. Deci nu am cum sa imi fac o parere. Deci poate fi cel putin la fel de frumoasa si de simpatica ca orice fata

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Am aceeasi parere ca si despre baietii care poarta aceste "accesorii". Adica buna.