| BounceOne a întrebat:

Ce parere aveti despre freza/coafura lui Skrillex? Fara caterinca pls

12 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Mie mi se pare super smechera freza, si aplicata la baieti si la fete. Problema e ca trebuie sa ai o structura faciala buna ca sa poti sa porti asa ceva si sa-ti stea bine.

| Yppy a răspuns:

Mie imi place.

E unic si e potrivit stilului sau.

| BeatriceNote a răspuns:

Cred ca e nonconformista, iesita din comun, unica si i se potriveste de minune!love struck

| Carmen100 a răspuns:

Dafuq...plin de retarzi. Care e treaba ta cu tunsoarea lui?! Asta e o alegere personala si nu e treaba ta. Tu nu faci nimic ciudat? Oamenii ar trebui sa fie apreciati pentru talentele lor si pentru ceea ce dunt cu adevarat, nu pentru bani, aspect sau alte tampenii.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

E unica... :* :X

| Eudaimonia a răspuns:

E super faina, fara freza lui parca nu ar fi Skrillex, il caracterizeaza si ii arata stilui lui,, nebun "

| darkcloud256 a răspuns:

Tare

| ady_3580 a răspuns:

Foarte misto freza lu Skrillex love struck
Mai ales Muzica; x

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Cea mai tare :X

| pisoiul007 a răspuns:

Ce sa zic...nu oricine are curaju' sa isi faca asa ceva in cap

| AnonymousV a răspuns:

Coafura lui arata ca el e gay

| skyz10 a răspuns:

Mie una mi se pare originala, dar pacat ca acum toata lumea copiaza stilul.