| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de tunsoarea lui Skrillex?

10 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Mi se rupe! Chiar asta era problema mea cea mai mare : tunsoarea lui Skrillex! Bai, tu nu ai ceva mai folositor cu care sa-ti umpli timpul?!

| MarvK a răspuns (pentru noktambul):

Bine ba! Bravo, cineva fara frica de REPORT.

| Niiiicu a răspuns (pentru noktambul):

Bv ma

| Crucified a răspuns:

E fată sau băiat?

| Niiiicu a răspuns:

Mi se rupe de ea, ca nu imi place skrilexlaughing

| Carmen100 a răspuns:

Dafuq...plin de retarzi. Care e treaba ta cu tunsoarea lui?! Asta e o alegere personala si nu e treaba ta. Tu nu faci nimic ciudat? Oamenii ar trebui sa fie apreciati pentru talentele lor si pentru ceea ce dunt cu adevarat, nu pentru bani, aspect sau alte tampenii.

| MetalHead04 a răspuns:

Naspa.

| LastMimzy a răspuns:

N-am nici cea mai mica treaba cu muzica lui Skrillex :-| => nu e cea mai inspirata tunsoare

| Nagy_Andreea_1996 a răspuns:

Pe o parte femeie pe o parte barbat

| bia123paduraru a răspuns:

Ciudata tunsoare!